Home > Hua > Sensors, transducers > He Taputapu Ataata - RTD (Kai Taerangi Taoho) > PPG102C1
Tono Tono
Maori
6013083Ataata PPG102C1U.S. Sensor
PPG102C1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PPG102C1
  • Whakaahuatanga
    SENSOR RTD 1KOHM 0.24% RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Te Tae Tema
    ±3850ppm/°C
  • Raupapa
    PPG
  • Te Tangata Tangata
    ±0.24%
  • Resistance @ 0 ° C
    1 kOhms
  • Rauemi RTD
    Platinum
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PPG102C1RD
  • Tae Mahi
    -50°C ~ 500°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1 kOhms RTD Platinum ±0.24% ±3850ppm/°C 500°C Radial
  • I teie nei
    1mA
  • Te tika
    ±0.6°C