Home > Hua > Optoelectronics > Ngä Tohu Rangama, Marama Pilot > L58D-R12-W
Tono Tono
Maori
376853
L58D-R12-W
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L58D-R12-W
  • Whakaahuatanga
    LED PANEL INDICATOR RED 12V
  • Tauira ECAD
  • Waimotu - Tae
  • Tuhinga
    12V
  • Tirohia te Angle
    60°
  • Momo
    LED
  • Kāhua Whakamutunga
    Wire Leads - 6" (152.40mm)
  • Raupapa
    L58
  • Ratonga
    DC
  • Pihanga Whakapae Paepae
    Round
  • Pihanga Whakapae Paepae
    0.19" (4.83mm)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Whakatauranga a Millicandela
    10mcd
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakaaetanga Maama
    Diffused
  • Mahinga Rangata / Rahi
    Round with Domed Top, 7.11mm
  • Tae Tae
    Red
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tae Tae
    Red
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LED Panel Indicator Red Diffused 60° 12V 20mA Round with Domed Top, 7.11mm Wire Leads - 6" (152.40mm)
  • I teie nei
    20mA