Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MPP2K5000A
Tono Tono
Maori
MPP2K5000A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
12+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MPP2K5000A
  • Whakaahuatanga
    MPP2K5000A 0.05% BULK
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±0.05%
  • Te Tae Tema
    ±2ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-SMD
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    MPP
  • Tuhinga
    2.5 kOhms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric), J-Lead
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 175°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Teitei - Tae (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.5 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil