Tono Tono
Maori
5810357Ataata AHM85PS15C2-8XP Power
AHM85PS15C2-8
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    AHM85PS15C2-8
  • Whakaahuatanga
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.882 lb (400.07g)
  • Putanga - Whakaputa
    15V
  • Momotuhi - Whakauru
    80 ~ 264 VAC
  • Rahi / Rahi
    5.90" L x 2.52" W x 1.45" H (150.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
  • Raupapa
    AHM85 (85W)
  • Whakamahia te Rohe
    International
  • Mana (Watts)
    85W
  • Ko te poari
  • Hononga Whakaputa
    Power DIN, 4 Pin
  • Ētahi Ingoa
    AHM85PS15CS-8
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute
    500mW (Max)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Cord (Sold Separately)
  • Hononga Whakauru
    IEC 320-C8
  • Puka
    Desktop (Class II)
  • He pai
    Level V
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15V 85W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    5.67A
  • Raina Rita
    35.4" (0.9m)