Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > DLE15PS500-A
Tono Tono
Maori
2387136Ataata DLE15PS500-AXP Power
DLE15PS500-A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DLE15PS500-A
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
  • Putanga - Whakaputa
    24 ~ 30 V
  • Putanga - Whakamotu
    3.75kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    90VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    264VAC
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    AC DC Converter
  • Kāhua Whakamutunga
    Wire Leads
  • Rahi / Rahi
    4.33" L x 1.38" W x 0.98" H (110.0mm x 35.0mm x 25.0mm)
  • Raupapa
    DLE
  • Ratonga
    IP67
  • Mana (Watts)
    15W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, SCP
  • He pai
    83%
  • Te whakaheke
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500mA 24 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    500mA