Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > DNR10US12-S
Tono Tono
Maori
5152297Ataata DNR10US12-SXP Power
DNR10US12-S
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DNR10US12-S
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 12V 10W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
  • Raupapa
    DNR
  • Mana (Watts)
    10W
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
  • He pai
    75%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 840mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    840mA