Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > DNR18US24
Tono Tono
Maori
2838138Ataata DNR18US24XP Power
DNR18US24
  • Tau Wae
    DNR18US24
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 18W
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Rahi / Rahi
    4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
  • Raupapa
    DNR
  • Mana (Watts)
    18W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • He pai
    77%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 750mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    750mA