Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > DNR480TS24-I
Tono Tono
Maori
3930315Ataata DNR480TS24-IXP Power
DNR480TS24-I
  • Tau Wae
    DNR480TS24-I
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 480W
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    340 ~ 575 VAC (3PH)
  • Rahi / Rahi
    4.39" L x 5.91" W x 4.87" H (111.3mm x 150.0mm x 123.6mm)
  • Raupapa
    DNR480
  • Mana (Watts)
    480W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    Not Applicable
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, Load Sharing
  • He pai
    90%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 340 ~ 575 VAC (3PH) Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    20A