Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > DC Converters > DTE2048S48
Tono Tono
Maori
4995932Ataata DTE2048S48XP Power
DTE2048S48
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DTE2048S48
  • Whakaahuatanga
    DC/DC CONVERTER 48V 20W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    48V
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
  • Raupapa
    DTE20
  • Mana (Watts)
    20W
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • He pai
    90%
  • Nama - Whakaputa (Max)
    420mA