Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > ECE60US48-SD
Tono Tono
Maori
3873307Ataata ECE60US48-SDXP Power
ECE60US48-SD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ECE60US48-SD
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 48V 60W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    48V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    4.45" L x 1.57" W x 1.12" H (113.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
  • Raupapa
    ECE60
  • Mana (Watts)
    60W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    DIN Rail
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    DC Input Capable, Universal Input
  • He pai
    86%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1.25A
  • Whakaaetanga
    CB, TUV, UL
  • Nga tono
    ITE (Commercial)
ECE60US48-S
ECE60US48-S
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 60W
Kaihanga: XP Power
ECE60US48
ECE60US48