Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > ECP150PS48
Tono Tono
Maori
816061Ataata ECP150PS48XP Power
ECP150PS48
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ECP150PS48
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 48V 100W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    48V
  • Putanga - Whakamotu
    4kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
  • Raupapa
    ECP
  • Mana (Watts)
    100W (150W Forced Air)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, Universal Input
  • He pai
    92%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    2.08A