Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > ECP225PS24
Tono Tono
Maori
4166919Ataata ECP225PS24XP Power
ECP225PS24
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ECP225PS24
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 150W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    4kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    5.00" L x 2.50" W x 1.00" H (127.0mm x 63.5mm x 25.4mm)
  • Raupapa
    ECP
  • Mana (Watts)
    150W (225W Forced Air)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, Universal Input
  • He pai
    94%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 9.38A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    9.38A