Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > EMH350PD21-EF
Tono Tono
Maori
4532255Ataata EMH350PD21-EFXP Power
EMH350PD21-EF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EMH350PD21-EF
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 12V 24V 350W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    24V
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    4kV
  • Momotuhi - Whakauru
    80 ~ 275 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    7.00" L x 4.00" W x 1.75" H (177.8mm x 101.6mm x 44.5mm)
  • Raupapa
    EMH
  • Mana (Watts)
    350W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • He pai
    87%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 24V 16.5A, 8.3A 80 ~ 275 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    16.5A, 8.3A