Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > AC Converters > EML15US03-E
Tono Tono
Maori
384408Ataata EML15US03-EXP Power
EML15US03-E
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EML15US03-E
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.2 lb (90.72g)
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    2.56" L x 1.31" W x 0.96" H (65.0mm x 33.3mm x 24.4mm)
  • Raupapa
    EML15
  • Mana (Watts)
    15W
  • Paa / Case
    4-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakaritea te Ture
    ±1%
  • Raina Raina
    ±0.5%
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OVP, SCP
  • He pai
    75%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    3A