Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > HPU1K5PS24
Tono Tono
Maori
5964416Ataata HPU1K5PS24XP Power
HPU1K5PS24
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HPU1K5PS24
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 24V 1500W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Putanga - Whakamotu
    4kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    12.75" L x 4.00" W x 1.70" H (323.9mm x 101.6mm x 43.2mm)
  • Raupapa
    HPU1K5
  • Mana (Watts)
    1500W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
  • He pai
    90%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 50A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    50A
  • Whakaaetanga
  • Nga tono
    ITE (Commercial)
HPU1K5PS24-M
HPU1K5PS24-M
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 1500W