Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > ICH5024S2V5N
Tono Tono
Maori
1025415Ataata ICH5024S2V5NXP Power
ICH5024S2V5N
  • Tau Wae
    ICH5024S2V5N
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 2.5V 50W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    2.5V
  • Putanga - Whakamotu
    1500V
  • Momotuhi - Input (Min)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Half Brick
  • Rahi / Rahi
    2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
  • Raupapa
    ICH
  • Packaging
  • Paa / Case
    Half Brick
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
  • He pai
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V