Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > ICZ0912S12
Tono Tono
Maori
6647342Ataata ICZ0912S12XP Power
ICZ0912S12
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ICZ0912S12
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 12V 9W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    1.6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    18V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    12-SIP
  • Rahi / Rahi
    0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
  • Raupapa
    ICZ
  • Mana (Watts)
    9W
  • Paa / Case
    12-SIP Module, 6 Leads
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
  • He pai
    88%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 750mA 9V - 18V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    750mA