Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > IHA0105S15
Tono Tono
Maori
1364016Ataata IHA0105S15XP Power
IHA0105S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IHA0105S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 1W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
  • Raupapa
    IHA01
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    7-SIP Module, 4 Leads
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • He pai
    77%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    67mA