Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > IHA0124S3V3
Tono Tono
Maori
3817539Ataata IHA0124S3V3XP Power
IHA0124S3V3
  • Tau Wae
    IHA0124S3V3
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 3.3V 1W
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Putanga - Whakamotu
    6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    21.6V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    26.4V
  • Rahi / Rahi
    0.77" L x 0.49" W x 0.47" H (19.5mm x 12.5mm x 12.0mm)
  • Mana (Watts)
    1W
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • He pai
    70%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    303mA