Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > ITZ0948S15
Tono Tono
Maori
2192785Ataata ITZ0948S15XP Power
ITZ0948S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ITZ0948S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 9W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SIP
  • Rahi / Rahi
    0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.9mm x 9.6mm x 11.2mm)
  • Raupapa
    ITZ
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    8-SIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, SCP
  • He pai
    88%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 600mA 18V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    600mA