Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JCE0324S3V3-H
Tono Tono
Maori
3312092Ataata JCE0324S3V3-HXP Power
JCE0324S3V3-H
  • Tau Wae
    JCE0324S3V3-H
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 3.3V 3W
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Rahi / Rahi
    1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Mana (Watts)
    3W
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • He pai
    73%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 18V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    900mA