Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JCH1024S3V3
Tono Tono
Maori
6249262Ataata JCH1024S3V3XP Power
JCH1024S3V3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JCH1024S3V3
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 3.3V 10W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Raupapa
    JCH
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    5-DIP Module
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, SCP
  • He pai
    78%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    2A