Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JCJ0812S15
Tono Tono
Maori
1276856Ataata JCJ0812S15XP Power
JCJ0812S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JCJ0812S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 8W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    18V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
  • Raupapa
    JCJ
  • Mana (Watts)
    8W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    11-DIP Module, 8 Leads
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OVP, SCP
  • He pai
    83%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 535mA 9V - 18V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    535mA