Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JCL3048S3V3
Tono Tono
Maori
3356084Ataata JCL3048S3V3XP Power
JCL3048S3V3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JCL3048S3V3
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 3.3V 18W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    36V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
  • Raupapa
    JCL30
  • Mana (Watts)
    18W
  • Paa / Case
    7-DIP Module
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
  • He pai
    84%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 36V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    5.5A
  • Nga tono
    ITE (Commercial)
JCL50 2K 0.5%
JCL50 2K 0.5%