Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JHM0312S15
Tono Tono
Maori
5087465Ataata JHM0312S15XP Power
JHM0312S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JHM0312S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 3W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    10V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    17V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm)
  • Raupapa
    JHM
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    24-DIP Module, 7 Leads
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OVP, SCP, UVLO
  • He pai
    78%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 10V - 17V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    200mA