Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > JPS130PS12-M
Tono Tono
Maori
JPS130PS12-M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JPS130PS12-M
  • Whakaahuatanga
    AC/DC CONVERTER 12V 100W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    4000V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
  • Raupapa
  • Mana (Watts)
    100W (130W Forced Air)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
  • He pai
    90%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9A 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    9A