Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JTD1524D15
Tono Tono
Maori
3664452Ataata JTD1524D15XP Power
JTD1524D15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JTD1524D15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER +/-15V 15W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    -15V
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6-DIP
  • Rahi / Rahi
    1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
  • Raupapa
    JTD15
  • Mana (Watts)
    15W
  • Paa / Case
    6-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
  • He pai
    86%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    500mA, 500mA