Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JTK1548S15
Tono Tono
Maori
6670893Ataata JTK1548S15XP Power
JTK1548S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JTK1548S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 15W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
  • Raupapa
    JTK
  • Mana (Watts)
    15W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    6-DIP Module
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
  • He pai
    88%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1A