Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JTK3048D12
Tono Tono
Maori
2831237Ataata JTK3048D12XP Power
JTK3048D12
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JTK3048D12
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER +/-12V 30W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    -12V
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    1.6kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    1.00" L x 1.00" W x 0.43" H (25.4mm x 25.4mm x 10.9mm)
  • Raupapa
    JTK30
  • Mana (Watts)
    30W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    6-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OVP, SCP
  • He pai
    92%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 18V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1.25A, 1.25A