Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > LDU4860S500-WD
Tono Tono
Maori
3052333Ataata LDU4860S500-WDXP Power
LDU4860S500-WD
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LDU4860S500-WD
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC BUCK 2-57V 500MA
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.04 lb (18.14g)
  • Putanga - Whakaputa
    2 ~ 57 V
  • Momotuhi - Input (Min)
    7V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    60V
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    Buck
  • Kāhua Whakamutunga
    Wire Leads
  • Rahi / Rahi
    1.25" L x 0.80" W x 0.49" H (31.8mm x 20.3mm x 12.5mm)
  • Raupapa
    LDU48
  • Ratonga
    IP67
  • Mana (Watts)
    29W
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 70°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, SCP
  • He pai
    97%
  • Te whakaheke
    Analog, PWM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    500mA 2 ~ 57 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    500mA