Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > QSB20024S3V3
Tono Tono
Maori
4573567Ataata QSB20024S3V3XP Power
QSB20024S3V3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    QSB20024S3V3
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 3.3V 200W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    3.3V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    10V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
  • Raupapa
    QSB
  • Mana (Watts)
    200W
  • Packaging
    Box
  • Paa / Case
    9-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
    QSB20024S3V3-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
  • He pai
    87%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 10V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    50A