Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > QSB35048S48N
Tono Tono
Maori
1937445Ataata QSB35048S48NXP Power
QSB35048S48N
  • Tau Wae
    QSB35048S48N
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 48V 350W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 1
    48V
  • Putanga - Whakamotu
    1500V
  • Momotuhi - Input (Min)
    36V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Half Brick
  • Rahi / Rahi
    2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
  • Mana (Watts)
    350W
  • Packaging
  • Paa / Case
    Half Brick
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
  • He pai
    92%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 36V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    7.3A