Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > QSB7524S15
Tono Tono
Maori
7070438Ataata QSB7524S15XP Power
QSB7524S15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    QSB7524S15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 15V 75W
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    9V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Rahi / Rahi
    2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
  • Mana (Watts)
    75W
  • Packaging
    Box
  • Paa / Case
    8-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
    QSB7524S15-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
  • He pai
    86%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 9V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    5A