Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > RDH60072WS12
Tono Tono
Maori
2700505Ataata RDH60072WS12XP Power
RDH60072WS12
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RDH60072WS12
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 12V 600W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    3kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    43V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    160V
  • Momo
    Isolated Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Full Brick
  • Rahi / Rahi
    4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
  • Raupapa
    RDH600
  • Mana (Watts)
    600W
  • Paa / Case
    Full Brick
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
  • He pai
    87%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 43V - 160V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    50A