Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > STS1024S1V5-TR
Tono Tono
Maori
STS1024S1V5-TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    STS1024S1V5-TR
  • Whakaahuatanga
    DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    1.5V
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.6V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Non-Isolated PoL Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm)
  • Raupapa
    STS10
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-SMD Module, 6 Leads
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    Remote On/Off, SCP
  • He pai
    89%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 1A 4.6V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1A