Tono Tono
Maori
777619Ataata VET30US150C2-JAXP Power
VET30US150C2-JA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    VET30US150C2-JA
  • Whakaahuatanga
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    0.302 lb (136.98g)
  • Putanga - Whakaputa
    15V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Rahi / Rahi
    4.53" L x 1.89" W x 1.28" H (115.0mm x 48.0mm x 32.5mm)
  • Raupapa
    VET30 (30W)
  • Whakamahia te Rohe
    International
  • Mana (Watts)
    30W
  • Ko te poari
    Positive Center
  • Hononga Whakaputa
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 60°C
  • Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute
    75mW (Max)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
    Cord (Sold Separately)
  • Hononga Whakauru
    IEC 320-C8
  • Puka
    Desktop (Class II)
  • He pai
    Level VI, CoC Tier 2
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    2A
  • Raina Rita
    59" (1.50m)