Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > FMP100FRE52-4R02
Tono Tono
Maori
391379
FMP100FRE52-4R02
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FMP100FRE52-4R02
  • Whakaahuatanga
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Raupapa
    FMP
  • Tuhinga
    4.02 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.02 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film