Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > FMP200FRE52-75R
Tono Tono
Maori
FMP200FRE52-75R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    FMP200FRE52-75R
  • Whakaahuatanga
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Raupapa
    FMP
  • Tuhinga
    75 Ohms
  • Mana (Watts)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    75 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film