Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMF-25FRE47R
Tono Tono
Maori
MMF-25FRE47R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
6000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MMF-25FRE47R
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    MELF
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Raupapa
    MMF
  • Tuhinga
    47 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    MELF, 0207
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film