Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMF-25FRE91R
Tono Tono
Maori
MMF-25FRE91R
  • Tau Wae
    MMF-25FRE91R
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1% 1/4W MELF
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Tuhinga
    91 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.25W, 1/4W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    91 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film