Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMF1WSFRE866K
Tono Tono
Maori
16027
MMF1WSFRE866K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MMF1WSFRE866K
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1% 1W MELF
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    MELF
  • Rahi / Rahi
    0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
  • Raupapa
    MMF
  • Tuhinga
    866 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    MELF, 0309
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    866 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film