Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMF204FRE1R4
Tono Tono
Maori
947474
MMF204FRE1R4
  • Tau Wae
    MMF204FRE1R4
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1% 0.4W MELF
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Tuhinga
    1.4 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.4W
  • Paa / Case
    MELF, 0204
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.4 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film