Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMP100FRE1K4
Tono Tono
Maori
MMP100FRE1K4
  • Tau Wae
    MMP100FRE1K4
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 1% 1W MELF
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Tuhinga
    1.4 kOhms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.4 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film