Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT0603FRE07124RL
Tono Tono
Maori
6095797Ataata RT0603FRE07124RLYageo
RT0603FRE07124RL
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RT0603FRE07124RL
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 124 OHM 1% 1/10W 0603
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0603
  • Rahi / Rahi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Raupapa
    RT
  • Tuhinga
    124 Ohms
  • Mana (Watts)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    124 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film