Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > Z8F021ASH020SC
Tono Tono
Maori
Z8F021ASH020SC
  • Tau Wae
    Z8F021ASH020SC
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Tere
    20MHz
  • Raupapa
    Encore!® XP®
  • Rahi RAM
    512 x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    2KB (2K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Ētahi Ingoa
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Tau o I / O
    17
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Rae EEPROM
    64 x 8
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH