Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929800-01-10-RK
Tono Tono
Maori
4819668Ataata 929800-01-10-RK3M
929800-01-10-RK
  • Tau Wae
    929800-01-10-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 10POS .100" TIN
    Board to Board
  • Te whakaheke
    Unshrouded
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.318" (8.08mm)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Tauranga
    10
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi Whakanoho
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • Teitei Whakanoho
    0.115" (2.92mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.110" (2.79mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.093" (2.36mm)
  • Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    200.0µin (5.08µm)
  • Momo Hononga
    Header, Breakaway
  • Nga tono
Whakaahuatanga: CONN HEADER 9POS .100" TIN