Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > 929800-01-15-RK
Tono Tono
Maori
2766988Ataata 929800-01-15-RK3M
929800-01-15-RK
  • Tau Wae
    929800-01-15-RK
  • Whakaahuatanga
    CONN HEADER 15POS .100" TIN
  • Tauira ECAD
  • Te Whakatau Ngaohiko
  • Mokowhitu Haupae - Te Tae
  • Pitch - Mating
    0.100" (2.54mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui
    0.318" (8.08mm)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Rarangi
    1
  • Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea
    All
  • Tau o nga Tauranga
    15
    UL94 V-0
  • Nga Tae Whakamuri
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei Whakanoho
    0.115" (2.92mm)
  • Tae Whakanoho
    Black
  • Tiaki Ingoa
  • Ngā āhuatanga
  • Pato Tere
    Push-Pull
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)
  • Whakatauranga onamata
    2.5A
  • Momo Hoapā
    Male Pin
  • Hoahoa Whakapā
    Square
  • Whakaaetanga Mea
    Copper Alloy
  • Whakapā mai te roa - Pouaka
    0.110" (2.79mm)
  • Whakaauau te Whakaaetanga - Tae
    0.093" (2.36mm)
  • Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka
  • Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae
    200.0µin (5.08µm)
  • Whakaoti Whakamutunga - Pouaka
    Tin
  • Whakaoti Whakamutunga - Tae
    Tin
  • Momo Hononga
    Header, Breakaway
  • Nga tono
Whakaahuatanga: CONN HEADER 17POS .100" TIN
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga
929800-01-20-RK
929800-01-20-RK
Whakaahuatanga: CONN HEADER 20POS .100" TIN
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN HEADER 18POS .100" TIN
Whakaahuatanga: CONN HEADER 14POS .100" TIN