Tono Tono
Maori
P50-060P-R1-EA
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
200+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P50-060P-R1-EA
  • Whakaahuatanga
    CONN PLUG 60POS STR .050" GLD
  • Raupapa
    Pak 50, P50
  • Pana
    0.050" (1.27mm)
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
  • Tau o nga Rarangi
    2
  • Tau o nga Tauranga
    60
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nga Tae Whakamuri
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei i runga i te Poari
    0.421" (10.70mm)
  • Ngā āhuatanga
    Board Lock, Flange
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold