Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1008-393J
Tono Tono
Maori
2455836Ataata 1008-393JAPI Delevan
1008-393J
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    1008-393J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 125MA 9 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    1008-393J TR 500
    DN08393JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    12MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Unshielded Inductor 125mA 9 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    125mA
  • I teie nei - Maama
1008-470K
1008-470K
Whakaahuatanga: FIXED IND 47NH 1.008A 120 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1008-471F
1008-471F
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 125MA 9 OHM SMD
1008-392G
1008-392G
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
1008-471J
1008-471J
1008-392H
1008-392H
Whakaahuatanga: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM