Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 105R-821H
Tono Tono
Maori
105R-821H
  • Tau Wae
    105R-821H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    105R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    105R-821H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    820nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    155MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    650 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    385mA
  • I teie nei - Maama
105R-821GS
105R-821GS
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Kaihanga: API Delevan
105R-682K
105R-682K
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM